Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling A 2017-2018

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Polar TeamNBK28450144197,6971176,015,0
2VåganNBK27967144194,2971170,015,0
3BodøNBK27857144193,5942363,010,0
4RolvsøyØBK27036144187,8950454,010,0
5SarpsborgØBK26310144182,7950437,010,0
6Red CrownOBK28512144198,0940557,08,0
7VarnaØBK27640144191,9940550,08,0
8FossenØBK26539144184,3930652,06,0
9Solli 2OBK27633144191,9930645,06,0
10Polar Team 2NBK26160144181,7910831,02,0