Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling A 2017-2018

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Polar TeamNBK46930240195,5151212126,025,0
2VåganNBK37556192195,612101198,021,0
3BodøNBK43107224192,41465399,017,0
4RolvsøyØBK36196192188,51261569,013,0
5Red CrownOBK38017192198,01260675,012,0
6SarpsborgØBK32463176184,41151547,011,0
7Solli 2OBK42065224187,81442869,010,0
8FossenØBK39164208188,31340977,08,0
9VarnaØBK41431224185,014401064,08,0
10Polar Team 2NBK37710208181,313211048,05,0