Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling A 2017-2018

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Polar TeamNBK946348197,1330026,06,0
2SarpsborgØBK945948197,1330021,06,0
3VåganNBK1261064197,0421125,05,0
4BodøNBK947848197,5321024,05,0
5FossenØBK1234164192,8420231,04,0
6RolvsøyØBK1456080182,0520325,04,0
7VarnaØBK1240264193,8420224,04,0
8Solli 2OBK941748196,2310214,02,0
9Polar Team 2NBK1144364178,8400413,00,0
10Red CrownOBK915348190,730038,00,0