Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2019-2020

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1SofiemyrOBK34959176198,61190291,018,0
2BodøNBK36471192190,01271480,015,0
3SkansenTBK33985176193,11161477,013,0
4FrognerOBK34110176193,81161474,013,0
5FredrikstadØBK33007160206,31051472,011,0
6SarpsborgØBK34591176196,51143467,011,0
7Polar TeamNBK30450160190,31033466,09,0
8Syv SøstreNBK29485160184,31040646,08,0
9RolvsøyØBK29112160181,91012732,04,0
10VarnaØBK28821160180,11020827,04,0