Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2019-2020

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1BodøNBK27772144192,9971168,015,0
2SofiemyrOBK21872112195,3760162,012,0
3FredrikstadØBK22955112205,0750257,010,0
4SkansenTBK27680144192,2941462,09,0
5Polar TeamNBK27503144191,0933362,09,0
6SarpsborgØBK21822112194,8732244,08,0
7Syv SøstreNBK26234144182,2940541,08,0
8FrognerOBK21456112191,6721443,05,0
9RolvsøyØBK26276144182,5912631,04,0
10VarnaØBK25681144178,3910819,02,0