Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2019-2020

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1SofiemyrOBK38294192199,412100299,020,0
2BodøNBK42450224189,51481590,017,0
3FrognerOBK40393208194,21381488,017,0
4FredrikstadØBK43079208207,11372497,016,0
5SkansenTBK33985176193,11161477,013,0
6SarpsborgØBK37601192195,81243572,011,0
7Polar TeamNBK36602192190,61234574,010,0
8Syv SøstreNBK35586192185,31250754,010,0
9RolvsøyØBK38329208184,31322952,06,0
10VarnaØBK35167192183,212201036,04,0