Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2019-2020

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1BodøNBK1869096194,7641144,09,0
2Polar TeamNBK1871496194,9622243,06,0
3SofiemyrOBK1235464193,0430132,06,0
4SkansenTBK1564580195,6520332,04,0
5FredrikstadØBK948648197,6320118,04,0
6Syv SøstreNBK878948183,1320115,04,0
7RolvsøyØBK856348178,4311114,03,0
8SarpsborgØBK651432203,6211013,03,0
9FrognerOBK1209464189,0401319,01,0
10VarnaØBK1141464178,340047,00,0