Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 21660 Henry Andorsen 95272765
2017-06-16
2017-06-16
2018-05-31
2 B 20621 Remi Andorsen 40481781
2016-01-21
2016-01-21
2018-05-31
3 D 26854 Thor Arne Forsvik 41274410
thorf50@hotmail.com
2017-08-17
2017-08-17
2018-05-31
4 A 7004 Ingar Gabrielsen 97199286
ingar_gabrielsen@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
5 E 21264 Ruben Gabrielsen 47282688
ruben.gabrielsen@gmail.com
2003-06-01
2003-06-01
2014-05-31
6 E 24474 Stian Gabrielsen 97199286
2008-12-06
2008-12-06
2018-05-31
7 A 21840 John-Øyvind Hafeld 99331188
2016-06-16
2016-07-15
2018-05-31
8 B 26248 Finn Hansen 97720397
2014-09-12
2014-09-12
2018-05-31
9 B 5119 Tor Vinje Haukenes 90980414
t-p3@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
10 D 24154 Karoline Sæterhaug Helgesen 40235429
kaarolinesh@live.com
2008-07-15
2008-07-15
2018-05-31
11 E 24153 Kristoffer Sæterhaug Helgesen 90999640
2008-07-15
2008-07-15
2013-05-31
12 B 24689 Stein Roger Holdal 91630208
steiroho@gmail.com
2009-07-02
2009-07-02
2018-05-31
13 C 21691 Bjørnar Johansen 95746967
2007-05-31
2007-05-31
2017-05-31
14 A 6242 Jan Helge Johnsen 99102435
2015-09-01
2015-09-02
2018-05-31
15 B 5500 Oskar Kristiansen
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
16 F 24371 Nina Mortensen 99319281
2008-09-29
2008-09-29
2014-05-31
17 B 7179 Tore Nicolaisen
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
18 D 23267 Eirik Pettersen
2007-05-30
2007-05-30
2014-05-31
19 B 5131 Harald Raanes 41436450
harald.raanes@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
20 C 25872 Martin Sivertsen 95758160
2013-03-22
2013-03-22
2018-05-31
21 B 22950 Rigmor Skavhaug 91715676
rigmor.holdal@bowling.no
2006-06-01
2006-06-01
2018-05-31
22 F 25921 Stefan Skindlo 91524631
stefan_skindlo@hotmail.no
2015-06-07
2015-07-17
2016-05-31
23 B 26264 Johnny Skoglund 95818299
volvodelerfauske@hotmail.com
2017-11-22
2014-10-05
2018-05-31