Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1ElverumIBK1902296198,1641148,09,0
2Briskebyen 2IBK1808696188,4641144,09,0
3Glåmdal 2IBK21128112188,6740336,08,0
4BrageBuBK1790196186,5631239,07,0
5Jarlsberg VTBK1824296190,0622233,06,0
6Blue StrikeNBK1562280195,3521233,05,0
7Polar TeamNBK1736596180,9620431,04,0
8BodøNBK1756196182,9611430,03,0
9SkansenTBK1868096194,6611429,03,0