Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Polar TeamNBK41971224187,41483394,019,0
2Briskebyen 2IBK43024224192,114824101,018,0
3Glåmdal 2IBK43002224192,01480683,016,0
4ElverumIBK44160224197,11462688,014,0
5BrageBuBK41330224184,51452780,012,0
6Jarlsberg VTBK43630224194,81444673,012,0
7Blue StrikeNBK42469224189,61443777,011,0
8SkansenTBK43861224195,81434775,010,0
9Bodø (Trukket)NBK000,000000,00,0