Polarlogo2.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Jarlsberg VTBK643032200,9220016,04,0
2Glåmdal 2IBK613432191,7220015,04,0
3Briskebyen 2IBK299816187,411008,02,0
4Polar TeamNBK582332182,020029,00,0
5Blue StrikeNBK315216197,010014,00,0
6SkansenTBK309816193,610014,00,0
7BodøNBK298016186,210014,00,0
8BrageBuBK000,000000,00,0
9ElverumIBK000,000000,00,0